Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

AKTUÁLNĚ

Poslední změna: Čtvrtek 10.07.2014 17:17 by Petr Prášek
Informace pro cestující - Dopravní podnik města Ostravy

Informace pro cestující - Dopravní podnik města Ostravy

Pondělí 10.09.2018 15:08

Informace pro cestující - Dopravní podnik města Ostravy

Právě vyšlo další číslo Polanského zpravodaje

Právě vyšlo další číslo Polanského zpravodaje

Pátek 20.07.2018 10:49

Aktuální číslo občasníku městského obvodu na červenec - srpen najdete zde

OZO Ostrava zve na tradiční den otevřených dveří

OZO Ostrava zve na tradiční den otevřených dveří

Středa 18.07.2018 13:46

Zajezdit si ve šlapacím autíčku z popelnice, prozkoumat popelářský vůz a případně si odnést domů jeho malý model, zahrát si nejrůznější hry zaměřené na využívání odpadů, vidět, jak se zpracovává odpad, zasadit kytičku do zeminového substrátu vytvořeného z bioodpadu… To je jen malý výčet aktivit připravených pro dětské návštěvníky dne otevřených dveří městské odpadové společnosti OZO Ostrava, který se uskuteční v sobotu 22. září. Dveře areálu v Kunčicích budou ten den od 9 do 16 hodin otevřeny všem, kteří se chtějí detailně seznámit se zpracováváním odpadu a se vším, co s tím souvisí. Chybět tedy nebudou ani prohlídky třídicích a zpracovatelských linek s odborným výkladem.

OZO Ostrava vyzývá: Inspirujte se a nepropásněte příští ročník!

OZO Ostrava vyzývá: Inspirujte se a nepropásněte příští ročník!

Pondělí 18.06.2018 15:00

Společnost OZO Ostrava letos celkovou částkou 846 500 korun podpoří devět z osmnácti projektů přihlášených do tematických výzev. Oproti loňskému prvnímu ročníku jde více než dvojnásobnou investici. „Uspěly originální návrhy dotýkající se nejrůznějších oblastí života ve městě a přispívající k edukaci obyvatel všech generací. Jde o smysluplné aktivity zaměřené na zvýšení míry využívání odpadu a zvelebování životního prostředí,“ zdůrazňuje jednatel OZO Ostrava Karel Belda.

 

Šest z vybraných projektů bylo přihlášeno do tematické výzvy Zelená pro Ostravu zaměřené na úklid, zvelebování, čištění nebo zkrášlování města, tři uspěly v rámci tematické výzvy Nový život starým věcem, jež podporuje kreativní nápady na opakované využití odpadu.

 

Všechny podpořené projekty by měly být uskutečněny do listopadu tohoto roku. V prosinci je OZO Ostrava vyhodnotí a také rozhodne o celkové částce, kterou hodlá poskytnout v příštím ročníku tematických výzev. Nové výzvy pak vyhlásí v průběhu ledna 2019. Takže pokud jste se letos nestihli přihlásit, máte šanci. Environmentálně zaměřené projekty mají zelenou!

BEACH VOLEJBAL

Středa 04.04.2018 08:47

Zájemci o pravidelný !!! pronájem beach kurtů v areálu Dělnického domu, pište své požadavky na e-mail : delnickydum@polanka.cz

Do zprávy uveďte požadovaný den v týdnu, přibližný čas pronájmu, zda máte zájem o jeden nebo dva kurty, od kterého data požadujete rezervaci a telefonní kontakt. Správce areálu pak s Vámi postupně dojedná Vaše rezervace s ohledem na již rezervované termíny.

Polanka nad Odrou má vlastní chytrou mobilní aplikaci

Polanka nad Odrou má vlastní chytrou mobilní aplikaci

Pátek 07.04.2017 11:19

Aplikace s jednoduchým názvem Obec Polanka nad Odrou. To je další novodobá komunikační síť, která umožní občanům Polanky nad Odrou i turistům, kteří používají chytré mobilní telefony, lépe a rychleji se informovat o dění v obci.

Kontakt

Kontaktní centrum staturátního města Ostravy

844 121 314


Spojovatelka úřadu

599 425 101


Úřad městského obvodu Polanka nad Odrou
1. května 1
725 25 Ostrava


Úřední hodiny »