Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Pozvánka na ostravský seniorský víceboj 2018

Poslední změna: Pondělí 23.04.2018 15:01

Zveme vaše seniory k účasti na dalším dílu sportovních aktivit ostravských seniorů v roce 2018 – Ostravském seniorském víceboji (dále jen „víceboj“), který se uskuteční dne 27.6.2018 v areálu Základní školy gen. Píky v Moravské Ostravě.

Víceboj není určen pouze ostravským seniorům. Na přání Krajské rady seniorů Moravskoslezského kraje disciplíny víceboje přesně kopírují disciplíny celostátních a mezinárodních sportovních her seniorů Rady seniorů České republiky, které se uskuteční v červenci t.r. v Olomouci. Víceboj, kromě stanovení přeborníků Ostravy v jednotlivých disciplínách z řad ostravských seniorských sportovců a též celkové přeborníky v jednotlivých kategoriích, je současně nominačním závodem všech zájemců z Moravskoslezského kraje o reprezentaci kraje na výše zmíněných sportovních hrách Rady seniorů České republiky.

Další možnost využití víceboje je pro města, obce a mikroregiony, kde z různých důvodů nepořádají vlastní sportovní hry seniorů. Pořadatel, po vzájemné domluvě, umožní samostatné hodnocení seniorů z příslušné obce, města nebo mikroregionu.

Stejná šance se naskýtá pro společenské organizace a politické strany, firmy, organizace, spolky a další subjekty.

Pořadatel víceboje rovněž nabízí partnerství při podpoře akce jednotlivcům, kolektivům, firmám, mediím i dalším. Na vyžádání kritéria partnerství víceboje zájemcům obratem zašle.

Kontakty na pořadatele víceboje :

ooc@ms-seniors.cz a 773 564 628

 

Kontakt

Kontaktní centrum staturátního města Ostravy

844 121 314


Spojovatelka úřadu

599 425 101


Úřad městského obvodu Polanka nad Odrou
1. května 1
725 25 Ostrava


Úřední hodiny »