Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Polanka nad Odrou má vlastní chytrou mobilní aplikaci

Poslední změna: Pátek 07.04.2017 12:10

Aplikace s jednoduchým názvem Obec Polanka nad Odrou. To je další novodobá komunikační síť, která umožní občanům Polanky nad Odrou i turistům, kteří používají chytré mobilní telefony, lépe a rychleji se informovat o dění v obci.

Aplikace z části kopíruje internetové stránky obce. Obsahuje komplexní informace o Polance nad Odrou, pravidelné i mimořádné aktuality, které informují o dění v obci, informace o ÚMOb, samosprávě, obecních organizacích nebo fotogalerii. Užitečná je ve své přehlednosti a jednoduchém přístupu k informacím. Důležitým marketingovým nástrojem jsou takzvané push oznamovací zprávy, které jsou zdarma zasílány všem uživatelům aplikace, například o aktuálním dění v obci.

Aplikaci si zdarma stáhnete a nainstalujete ze dvou největších obchodů s aplikacemi. U mobilních zařízení s operačním systémem Android se jedná o Google Play a uživatelé mobilních telefonů Apple Iphone najdou aplikaci na App store společnosti Apple.

Mobilní aplikace pro chytré telefony jsou již v dnešní době téměř samozřejmostí a velkým hitem. Vytvářejí si je mnohé firmy i organizace, načež obce se tomuto fenoménu teprve přizpůsobují a Polanka nad Odrou je jednou z dalších obcí, jenž se rozhodla jít touto cestou moderní komunikace s občany.

Kontakt

Kontaktní centrum staturátního města Ostravy

844 121 314


Spojovatelka úřadu

599 425 101


Úřad městského obvodu Polanka nad Odrou
1. května 330/160
725 25 Ostrava


Úřední hodiny »