Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

OZO Ostrava vyzývá: Inspirujte se a nepropásněte příští ročník!

Poslední změna: Pondělí 18.06.2018 15:00

Společnost OZO Ostrava letos celkovou částkou 846 500 korun podpoří devět z osmnácti projektů přihlášených do tematických výzev. Oproti loňskému prvnímu ročníku jde více než dvojnásobnou investici. „Uspěly originální návrhy dotýkající se nejrůznějších oblastí života ve městě a přispívající k edukaci obyvatel všech generací. Jde o smysluplné aktivity zaměřené na zvýšení míry využívání odpadu a zvelebování životního prostředí,“ zdůrazňuje jednatel OZO Ostrava Karel Belda.

 

Šest z vybraných projektů bylo přihlášeno do tematické výzvy Zelená pro Ostravu zaměřené na úklid, zvelebování, čištění nebo zkrášlování města, tři uspěly v rámci tematické výzvy Nový život starým věcem, jež podporuje kreativní nápady na opakované využití odpadu.

 

Všechny podpořené projekty by měly být uskutečněny do listopadu tohoto roku. V prosinci je OZO Ostrava vyhodnotí a také rozhodne o celkové částce, kterou hodlá poskytnout v příštím ročníku tematických výzev. Nové výzvy pak vyhlásí v průběhu ledna 2019. Takže pokud jste se letos nestihli přihlásit, máte šanci. Environmentálně zaměřené projekty mají zelenou!

  

Kontakt

Kontaktní centrum staturátního města Ostravy

844 121 314


Spojovatelka úřadu

599 425 101


Úřad městského obvodu Polanka nad Odrou
1. května 1
725 25 Ostrava


Úřední hodiny »